Esiet sveicināti Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvaldes un Liepājas ostas mājas lapā! Šeit jūs varat iegūt visu aktuālo informāciju par Liepājas speciālo ekonomisko zonu un Liepājas ostu, arī sekot jaunumiem  sociālo tīklu profilos.

LSEZ SIA “DG Termināls” ražo biodīzeļdegvielu

24.02.2015

2014. gada nogalē LEZ SIA “DG Termināls” ekspluatācijā nodeva biodīzeļdegvielas ražotni ar jaudu – 800 kubikmetru mēnesī. Šobrīd ražotne strādā ar nepilnu jaudu, atbilstoši sezonalitātei un pieprasījumam. Ražotne nodrošina trīs jaunas darbavietas. Ieguldītās investīcijasgandrīz 500 000 EUR.

No Liepājas ostas izved līdz šim lielāko kravu

24.02.2015

23. februārī no Liepājas ostas izveda kuģi “Belo Horizonte” ar līdz šim lielāko kravu – 54,2 tūkst. tonnas, kuģim sasniedzot iegrimi 11,1 m. uzsvēra LSEZ SIA “Liepaja Bulk Terminal” termināla vadītājs Juris Matvejevs, tas nav nekas neparasts, bet gan loģisks pārdomāta un kopīga darba rezultāts, sadarbojoties ar Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvaldi.

LSEZ kapitālsabiedrība “Mols L” SIA palielina kravu apgrozījumu

24.02.2015

Liepājas speciālās ekonomiskās zonas kapitālsabiedrība “Mols L” 2015. gadā aktivizējusi savu darbu un ievērojami palielinājusi līdzšinējo kravu apgrozījumu uzsver LSEZ kapitālsabiedrības “Mols L” SIA valdes priekšsēdētājs Jānis Zvirbulis, izmaiņas menedžmentā un jaunu kravu piesaiste ir galvenie priekšnoteikumi termināla intensīvākai un efektīvākai darbībai. Šogad plānotais kravu apgrozījums 350 – 400 tūkst. tonnas.

Caljan Rite-hite Latvia LSEZ SIA palielina ražošanas apjomus

19.02.2015

Pieaugot pasaulē pieprasījumam pēc preču iegādes internetā, palielinās arī pasta sūtījumu apjoms. Tas ir viens no galvenajiem iemesliem, kas veicinājis ražošanas apjomu palielināšanu „Caljan Rite-hite Latvia” SIA LSEZ, kas ražo teleskopiskos konveijerus sīkpaku iekraušanai un izkraušanai pasta šķirotavām visā pasaulē.  

Izsludina iepirkumu par priekšmetu izcelšanu no Karostas kanāla

19.02.2015

Šodien, 19. februārī Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvalde izsludināja iepirkumu par projekta „Liepājas ostas Karostas kanāla zemūdens būvlaukuma attīrīšanas darbi no mazizmēra un lielizmēra tehnogēniem priekšmetiem”

Piedāvājumu iesniegšanas termiņš – 2015. gada 23.marts.

Web Design