Jaunumi

LSEZ SIA “DG Termināls” - sakoptākais Liepājas ostas uzņēmums

Šodien Liepājas speciālās ekonomiskās zonas (LSEZ) pārvaldnieks Guntars Krieviņš un pārvaldnieka vietnieks Jānis Lapiņš sumināja sakoptākos Liepājas ostas uzņēmumus, kas ikdienā rūpējas par savu teritoriju sakopšanu, labiekārtošanu, pievēršot arī lielu uzmanību vides jautājumiem t.sk. atkritumu apsaimniekošanai un šķirošanai. Pirmo vietu un piemiņas plāksni ar uzrakstu „Sakoptākais Liepājas ostas uzņēmums’2015” saņēma LSEZ SIA “DG Termināls”, 2. otro vietuLSEZ SIA “Baltic Transshipment Center”, bet trešo vietu AS “Tosmares kuģu būvētava”.

Liepājas SEZ pārvalde piedalījās izstādē “Transit Kazakhstan”

Liepājas Speciālās Ekonomiskās Zonas pārvalde laika posmā no 16. līdz 18. septembrim piedalījās starptautiskajā transporta un loģistikas izstādē “Transit Kazakhstan”. Izstāde šogad tika organizēta jau 19. reizi un šogad izstādes norises vieta bija Kazahstānas pilsētaAlmata.

Satiksmes ministrs aktualizēs jautājumu par dzelzceļa posma atjaunošanu no Lietuvas robežas

Šodien darba vizītē Liepājā bija ieradies LR Satiksmes ministrs Anrijs Matīss, kuras laikā tika pārrunāti  Liepājas ostas infrastruktūras projekti - gan tie, kas jau īstenoti, gan arī  iespējas esošajā plānošanas periodāTāpat tika  aktualizēts jautājums par dzelzceļa posma  no Lietuvas robežas, kas šobrīd ir demontēts, bet to atjaunojot ievērojami palielinātos Liepājas ostas pieejamība un konkurētspēja.

LSEZ SIA “Liepaja Bulk Terminal Ltd” iepazīstina ar termināla darbu

Šā gada 15. septembrī   LSEZ SIA “Liepajas Bulk Terminal Ltd”  vēra durvis iedzīvotājiem, lai   iedzīvotājiem parādītu darbojas termināls, norit graudu pieņemšana un iekraušana kuģī, informējot arī par pasākumiem, kas ir jau veikti un arī turpmāks tiks īstenoti, lai maksimāli samazinātu graudaugu putekļu nokļūšanu ārpus termināla

Augustā Liepājas ostā pārkrautas 294 857,46 tonnas kravu

2015. gada augustā Liepājas ostā pārkrautas 294 857,46 tonnas kravu, kas ir mazāk nekā gadu iepriekš tādā pat laika periodā. uzsvēra Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvaldnieks Guntars Krieviņš, zināms, ka Liepājas ostā viena no lielākajām kravu grupām ir  tieši lauksaimniecības produkcija un tās apjomus nosaka sezonalitāte. Šogad līdz ar vēsajiem laika apstākļiem vasaras pirmajos mēnešos graudaugu sezona sākās vēlāk - septembra sākumā un jau šobrīd beramkravu termināli aktīvi strādā. Kopumā 2015. gada astoņos mēnešos kravu apgrozījums ir nedaudz lielāks nekā gadu iepriekš   - 3 365 999,17 tonnas.   

}