Esiet sveicināti Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvaldes un Liepājas ostas mājas lapā! Šeit jūs varat iegūt visu aktuālo informāciju par Liepājas speciālo ekonomisko zonu un Liepājas ostu, arī sekot jaunumiem  sociālo tīklu profilos.

Noslēgumam tuvojas Liepājas ostas padziļināšana

27.06.2015

26. jūnijā  tika izcelta kāda kuģa vraka daļa, kas atradās netālu no ostas dienvidu vārtiem un bija pēdējais šķērslis, lai pabeigtu Liepājs ostas akvatorijas un kuģu ceļu padziļināšanu, sasniedzot projektā noteikto dziļuma atzīmi -12 m akvatorijā un 12,5 m kuģu ceļos. 

Paraksta līgumus par Karostas kanāla attīrīšanu no tehnogēniem priekšmetiem

19.06.2015

Šodien, 19. jūnijā Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvaldnieka vietnieks Jānis Lapiņš parakstīja līgumus ar pilnsabiedrību (PS) “GTL GT INSPEKT” par Liepājas ostas Karostas kanāla  grunts attīrīšanas darbiem no mazizmēra un lielizmēra tehnogēniem priekšmetiem, lai sagatavotu kanāla zemūdens būvlaukumu grunts attīrīšanas darbiem. Atbilstoši iepirkuma nosacījumiem visi darbi ir sadalīti 3 lotēs jeb daļās un PS “GTL GT INSPEKT” iesniedza labāko piedāvāju darbu veikšanu visās trīs daļās.

Liepājas osta arī maijā strādājusi ar stabilu kravu plūsmu

10.06.2015

 2015. gada maijā Liepājas ostā pārkrautas   431 000,43 tonnas dažādu kravu, kas ir  par 9,4 % vairāk nekā gadu iepriekš tādā pat laka periodā. Arī šā gada maijā saglabājās   beramkravu īpatsvars – 60,5 %, kam sekoja ģenerālkravas – 31,3 %, bet lejamkravas veidoja 8,2 %. Mēnesī apkalpoti 133 kuģi, bet iebraukuši un izbraukuši 4001 pasažieri.

Zilais karogs kā kvalitātes zīme Liepājas speciālās ekonomiskās zonas Jahtu centram

08.06.2015

Liepājas speciālās ekonomiskās zonas Jahtu centrā plīvo Zilais karogs, ko svinīgi šā gada 5. jūnijā, E. Melngaiļa vidusskolas bigbenda mūzikas un balonu salūta pavadībā, uzvilka Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvaldnieks Guntars KrieviņšLiepājas jahtu centrs tagad ir viena no nedaudzajām jahtu ostām Latvijā, kuru rotā pasaules populārākais tūrisma ekosertifikāts un  kas novieto to blakus Stokholmai un Gdaņskai, svinīgajā ceremonijā uzsvēra Zilā karoga komisijas pārstāvis Jānis Ulme.

TransBaltica 2015 izbraukuma sesijā Liepājā diskutēs par tranzītbiznesa aktualitātēm

05.06.2015

Šodien, 5. jūnijāLiepājā, viesnīcas „Europa City Amrita Hotel” konferenču zālē notiks starptautiskās konferences „TransBaltica 2015” izbraukuma sesija- diskusiju un biznesa forums, ko organizē Latvijas Tranzīta Biznesa asociācija sadarbībā ar  LR Satiksmes ministriju, Latvijas Dzelzceļu un  Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvaldi. Foruma tēma: „Biznesa, investīciju un izglītības sadarbība”. Projekts tiek īstenots sadarbībā ar LIAA un ERAF.

Web Design